06.09.2024, Piatok

Didaktické hry v prírode

Dňa 5.9.2024 sa žiaci prvého stupňa zúčastnili pobytu v prírode a didaktických hier na futbalovom ihrisku v Ľuboticiach. Po peknom pikniku v tráve si zahrali didaktické hry, loptové a iné, s lietajúcim tanierom, stuhou, švihadlami…..

Precvičili si postreh a koordináciu, ale aj sa pritom zabavili. Niektorých zaujal hmyz na lúke – pozorovali motýle, pestrice, lúčne koníky, kobylky a videli naživo aj cvrčka. Dozvedeli sa aj, ako sa správať bezpečne v prírode, čo robiť v prípade poranenia. Dávali si pozor, aby po sebe nezanechali v prírode žiaden odpad. Počasie im prialo a strávili spolu príjemné dopoludnie.

Viac fotiek nájdete TU