22.03.2024, Piatok

Návšteva predškolákov z MŠ Čergovská

V živote človeka sú dni, ktoré sa vryjú do pamäte človeka navždy. Jedným z nich je aj ten, keď ako dieťa vstúpi do svojej prvej triedy vo veľkej škole, tej základnej, aby zažilo aké je to v reálnom školskom živote. Preto sa dnes predškoláci z MŠ Čergovská zúčastnili na vyučovacom procese v 1. A triede a zažili tú správnu školskú atmosféru. Áčkari prečítali škôlkárom rozprávku, spoločne vyriešili matematické úlohy. V závere hodiny zistili, ako vedia spolupracovať v skupinách, či ako funguje ich pravá a ľavá hemysféra.
Veríme, že sme im vytvorili príjemné prostredie, do ktorého sa čoskoro vrátia, ale už ako ozajstní prváci. Tešíme sa na vás.